DİSİPLİN KURULU
 • Ünal AKDOĞAN
  Disiplin Kurulu Başkanı

  1966 yılında Antakya’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Antakya'da tamamladı. 1988 Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi mezunudur. Kendi muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 • Zehra Tuba ULUCANLAR
  Disiplin Kurulu Raportörü

  1972 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 1995 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora programına başlamıştır. 2000 yılında Şekerbank TAŞ Personeli SSS Vakfı Ankara Sağlık Kliniği'nde göreve başlamıştır. 2002 yılında Doktor ünvanı almıştır. Halen aynı klinikte Başhekim olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

 • Ahu Eser ESET
  Disiplin Kurulu Üyesi

  1973 yılında Kırıkkale’de doğdu. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1996-1997 eğitim döneminde Avustralya Sydney Üniversitesi’nde bir yıl süreyle gözlemci öğrenci statüsüyle bulundu. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi A.B.D. da doktora öğrencisi ve araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2003 yılında doktorasını tamamlayarak 2004 Mart ayına kadar bölümünde uzman dişhekimi olarak çalıştı. O tarihten itibaren kendine ait muayenehanesinde görevini sürdürmektedir.

 • Ali KARAAĞAÇ
  Disiplin Kurulu Üyesi

  1967 yılında Ankara’da doğdu. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Halen muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Ankara Dişhekimleri Odası’nın çeşitli komisyonlarında görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Ercan SÜKUT
  Disiplin Kurulu Üyesi

  1965 yılında Ankara’da doğdu. 1989 yılında Ankara Üniversitesi Dişhekimliğ iFakültesi’nden mezun olmuştur. 25 yıldır muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Ankara Dişhekimleri Odası 13. Dönem Disiplin Kurulu Raportörlüğü görevi üstlenmiş ve Türk Dişhekimleri Birliği 15. Dönem Delegasyonunda yer almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.