HABERLER
TERÖR
28/06/2016

Her kim tarafından nasıl yapılıyor ise cennet ülkemizde yaşanan acıların tarifsiz bir hal aldığı günlerden birini dün gece yine yaşadık. İstanbul Atatürk Havalimanın'da ve Diyarbakır'da evine giden uzman çavuşa yapılan saldırılar...

İnsanlıktan nasibini almamış kişilerin bizlere yaşattığı olaylardan dolayı yine üzüntülüyüz ve endişeliyiz. Tüm halkımızın başı sağolsun, Allah hepimize sabır yaralılara acil şifalar versin….

Ulu Önder, dünya insanı, kurtarıcımız Büyük Atatürk bizlere bu cennet ülkeyi bırakır iken çalışmayı, birlikteliği işaret etmiştir. Dünyanın düzeninden saptığı şu günlerde unutmamamız gereken en önemli unsur ‘birliktelik’ olacaktır.

Terör adı verilen olgu insanlığın bittiği yerde oluşan, kalleşliği temel alan, insan olamamış varlıkların düzene karşı yapabildiği tek harekettir.Ülkemiz son yıllarda yoğun olarak büyük üzüntü içerisinde maalesef bu kalleşliği yaşıyor.

Mesleği insanlara sağlıklarını geri vermek olan biz hekimlerin bu durumda omuzlarına daha fazla yük binmektedir. Terörizme karşı bir arada olarak karşı durmak için halkımıza destek olmalıyız.

Atamızın ‘Yurtta Sulh Cihanda Sulh' ilkesini hatırlatarak sağlıklı, huzurlu, günler dileriz.

Diğer Haberler