HABERLER
"SOKAKTA HAYAT VAR" TEMALI II. ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU
15/05/2015

“SOKAKTA HAYAT VAR” temalı Ankara Dişhekimleri Odası II. Öykü Yarışması ödülleri sahiplerini buldu. Seçici Kurulu oluşturan Sayın Kemal Gündüzalp, Sayın Abdullah Nefes, Sayın Feridun Büyükyıldız ve Sayın Helin Aras Tek'e teşekkür ederiz.

Birincilik ödülü; TDB 21. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’ne ücretsiz katılım ve konaklama, "Karşı Pencere" adlı öyküsü ile Berkant Sezer'e,

İkincilik ödülü; TDB 21. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’ne ücretsiz katılım, "Kırmızı Siyah Konica Pop" adlı öyküsü ile Ahmet Özdikmenli’ye,

Üçüncülük ödülü; TDB 21. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’ne ücretsiz katılım, "Bir Pazar Günü" adlı öyküsü ile Neşet Ertaş Çal'a verilmiştir.

Ayrıca öykü yazarlarımızdan Hatice Terlemez "Hayata Kanat Çırpalım" adlı öyküsüyle ve Recep Furkan Zengin ise "Yoğurt Çiçeği"adlı öyküsü ile "Jüri Özendirme Ödülü"'ne hak kazanmıştır.

II. Öykü Yarışması çerçevesinde hikayeleriyle katılanlara teşekkür ediyor, dereceye giren meslektaşlarımızı da başarılarının devamı temennisiyle tebrik ediyoruz.

Diğer Haberler