HABERLER
KOCAELİ DİŞHEKİMLERİ ODAMIZIN SAĞLIK BAKANLIĞI YÜRÜYÜŞÜNDEYDİK
30/12/2014

Sağlık Bakanlığı’nın Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkındaki Yönetmelik’te yapmayı planladığı değişikliklere tepki göstermek amacıyla 29.12.2014 Pazartesi günü (dün) de Kocaeli Dişhekimleri Odası tarafından Sağlık Bakanlığı'na yürüyüş gerçekleştirilmiştir.

Kocaeli Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyelerinin, Odalarımızın üyelerinin ve TDB Merkez Yönetim Kurulunun da katıldığı yürüyüş sonrasında Sağlık Bakanlığı önünde basın açıklaması yapılmıştır. Kocaeli Dişhekimleri Odası’nca Sağlık Bakanı’ndan talep edilmiş olan görüşme için Bakanlığa gidilmiştir. Ancak Sayın Sağlık Bakanı’nın müsait olmadığı ve danışmanlarından birisi ile görüşebileceğimiz bilgisinin alınması sonrasında heyetimiz görüşmeyi kabul etmeyerek, Bakanlık’tan ayrılmıştır.

30.12.2014 Salı günü saat:12.00’de TDB önünde (Ziya Gökalp Cad. No:37 Kızılay - ANKARA) buluşarak Sağlık Bakanlığı önüne yürüyeceğiz ve Sağlık Meslek Birlikleri ile birlikte basın açıklaması yapacağız. Basın açıklamasında görüşmek dileğiyle, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Sağlıkla kalın,

Neslihan SEVİM

Ankara Dişhekimleri Odası
Genel Sekreteri

Diğer Haberler