HABERLER
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞHEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2014 - 2015 YILI MEZUNİYET TÖRENİ
03/07/2015

Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi 2014 - 2015 Yılı Eğitim - Öğretim Dönemi Mezuniyet Töreni 03 Temmuz 2015 Cuma günü Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Yerleşkesi Açık Amfi'de Odamız Genel Sekreteri Neslihan SEVİM'in katılımıyla yapılmıştır.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Murat TUNCER 'in konuşması ile başlayan 2014 - 2015 Yılı Mezunları Yemin Töreninin devamında Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet SERPER, öğrenci temsilcisi İbrahim AYGÜN, dönem birincileri Mine HELVACIOĞLU ve Mert ŞEN, uluslararası öğrenci temsilcisi Çise NAZIM da teşekkürlerini ve mesleki geleceklerine dair temennilerini dile getirdikleri konuşmalarını yaparken 27 Haziran 2015 tarihinde vefat eden Fakültenin Protetik Diş Tedavisi A.D'da doktorasını tamamlamış olan Dr. Umut GÜLER'i de anmışlardır.

Odamız Genel Sekreteri Neslihan SEVİM yeni mezun dişhekimi meslektaşlarımız olan dönem birincileri Mine HELVACIOĞLU ve Mert ŞEN, dönem ikincisi Tuğçe ÖZBEK ve dönem üçüncüsü Muharrem Güray GÜMÜŞEL'e başarı plaketlerini takdim etmiştir.

Mezuniyet töreninden izlenimler ....

Diğer Haberler