HABERLER
FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜLLERİNİN SAHİPLERİ BELLİ OLDU
18/11/2013

Değerli Meslektaşlarımız;

Odamızın Dişhekimliği Haftası Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirmekte olduğu "Dişhekimi Gözüyle Güzel Ülkemizden Kareler" temalı fotoğraf yarışması için 21 meslektaşımız 98 fotoğraf ile Odamıza başvuru yapmıştır. Ankara Dişhekimleri Odası Başkanı Dr. A.R. İlker Cebeci, Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyesi Dişhekimi Burak Yandımata, üyemiz Prof.Dr. Engin Ersöz, üyemiz Prof.Dr. Semih Berksun ve fotografçı Ahmet Bozkurt’tan oluşan jüri üyeleri 18 Kasım 2013 tarihinde bir araya gelerek fotoğraf yarışmasına katılan tüm eserler arasından yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncülüğüne hak kazanan eserler ile mansiyon ödülü almaya hak kazanan eserleri belirlemişlerdir.

Yarışmanın birinciliğine Adana’dan katılan Süleyman Dilek’e ait fotoğraf, ikinciliğine İstanbul’dan katılan Tarkan Aktaş’a ait fotoğraf, üçüncülüğüne ise Ankara’dan katılan Didem Kanber’e ait fotoğraf seçilmiştir. "Dişhekimi Gözüyle Güzel Ülkemizden Kareler" temalı fotoğraf yarışmasında; mansiyon ödüllerinde ise birinciliğe Ankara’dan katılan Ahu Güngör Acar’a ait fotoğraf, mansiyon ikinciliğine Mersin’den katılan Ayşe Yalçın’a ait fotoğraf ve mansiyon üçüncülüğüne Adana’dan katılan Süleyman Dilek’e ait fotoğraf seçilmiştir.

Birincilik ödülü olarak, Canon 1100D DSLR Fotoğraf Makinası + 18-55 mm lens + 50 mm lens + 8 GB SD kart, ikincilik ödülü olarak Canon PowerShot SX500 IS DSLR like Fotoğraf makinası + 8 GB SD kart, üçüncülük ödülü olarak Canon PowerShot A 4050 IS Kompakt Fotoğraf Makinası + 8 GB SD kart ve mansiyon ödülü olarak DÖRR Tripod, ilerleyen günlerde sahiplerine takdim edilecektir.

Yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar, tarihi daha sonra tarafınıza bildirilecek olan sergi açılışı ile herkesin beğenisine sunulacaktır.

Yarışmaya katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyor, dereceye giren fotoğrafların sahiplerini yürekten kutluyoruz.

Ankara Dişhekimleri Odası

Diğer Haberler