HABERLER
ANKARA DİŞHEKİMLERİ ODASI 15. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ TAMAMLANDI
29/04/2014

Sevgili Meslektaşlarımız,

Odamız 15. Olağan Genel Kurulu`nu ve Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ile Disiplin Kurulu üyelerinin seçimlerini, 26 - 27 Nisan 2014 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Açılış ve saygı duruşu ile başlayan Odamız 15. Olağan Genel Kurulu, 14. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Başkanı A. R. İlker Cebeci’nin açılış konuşmasının ardından Sayın Nezih Yavuz Tan’ın başkanlığında ve Sayın Yaşar Uzun, Sayın Evrim Aktaş ile Sayın Fatih Özyürük’ün yer aldığı divan oluşturulmuştur.

14. Dönem faaliyetlerinden derlenmiş olan çalışma raporu, mali rapor ve denetleme raporunun sunulmasının ve raporlar üzerinde görüşmeler ile 14. Dönem Yönetim Kurulunun ibrasının ardından Genel Kurul tarafından 15. Dönem Yönetim Kuruluna gerekli taşınmazların alınıp satılabilmesi için yetki verilmiştir.

Genel Kurula sunulan önergeler üzerinde görüşülmüş olup, adayların listesinin okunması, dilek ve önerilerin tartışılması ile genel kurul sona ermiştir.

Genel Kurula, 68 üyemiz katılmış olup, seçimlerde ise 330 üyemiz oy kullanmıştır.

Genel Kurul tutanakları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

15. Olağan Genel Kurul sonrası yapılan seçimlerde resmi olmayan sonuçlar ve Genel Kuruldan izlenimler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımızla,

Ankara Dişhekimleri Odası

Diğer Haberler