HABERLER
AİDATLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
08/02/2016

Ankara Dişhekimleri Odası ve TDB'ye bağlı odaların, meslek ve meslektaş için, toplum ağız diş sağlığı ve ülke gerçekleri için yaptığı çalışmalarda tek gücü sizlerin katılımı ve verdiğiniz maddi destektir.

Aidatlar odamızın çalışmalarını desteklemek açısından en önemli yükümlülüklerimizden olduğu için görevli yönetim kurulu olarak çalışmaların devamını sağlamak açısından aidatların toplanması yükümlülüğü altındayız. Bu yükümlülüğümüzü yerine getirmemizde şu ana kadar bize yardımcı olan tüm meslektaşlarıma gönülden teşekkür ediyoruz. Sayenizde yönetim kurulları bugüne kadar ellerinden gelen, akıllarının yettiği tüm çalışmaları yapabildiler.

Bununla beraber aidat yükümlülüklerini bir nedenle yerine getiremeyen meslektaşlarımızdan ADO ile iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Kamu kurumu niteliğinde olan ADO'nun yönetim kurulu olarak kamu alacağı olarak görülen aidat alacaklarımızı toplamak yasal zorunluluğumuz. Bu nedenle önümüzdeki günlerde aidat ödemeleri geçmiş döneme ait eksik olan üyelerimizle ilgili yasal takibat başlatmak durumundayız. ADO'nun yanlış işlemler yapmaması, üyesiyle gereksiz bir hukuki sürece girmemesi için bu durumdaki üyelerimizin “ACİLEN” ADO ile iletişime geçmesini rica ediyoruz.

Bu sevimsiz nedenle vaktinizi aldığımız için tekrar affınıza sığınır, tüm çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Diğer Haberler