HABERLER
ADO 13.BAHAR SEMPOZYUMU TAMAMLANDI
11/04/2014

Değerli meslektaşlarımız,

Odamızın düzenlemiş olduğu 13.Bahar sempozyumu 03-06 Nisan 2014 tarihlerinde Antalya’nın en güzel otellerinden biri olan Adam & Eve Otel’de gerçekleştirilmiştir.

Sempozyumun ilk bilimsel programı Prof.Dr.M.Kemal Ünsal’ın “Metal desteksiz seramiklerin yapısını biliyor muyuz?” konulu sunumu ile başlayıp, yine Prof.Dr.M.Kemal Ünsal’ın “Metal desteksiz seramikler için diş kesimi, ölçü alımı ve simantasyonda dikkat edilecekler” konulu sunumu ile devam etmiştir. Öğleden sonra Prof.Dr.Ateş Parlar’ın “İmplantolojide estetik değerlendirmeler ve estetik risk analizi” ve ilk günün son konuşmacısı Dr.Dişhekimi Burak Hasar’ın “Dişhekimliğinde Diş Eti Hastalıklarında Akılcı İlaç Kullanımı” konulu sunumu ve kurslar ile tamamlanmıştır.

Sempozyumun ikinci günü bilimsel program devam etmiş, Prof. Dr. Cemal Tınaz’ın “Estetik için Endodonti ve Estetik Endodonti” konulu sunumunun ardından Prof.Dr.Zafer Çehreli’nin “Anterior Bölge Estetiğinde Direkt Kompozit Rezin Uygulamaları” konulu sunumu ve son olarak da Dr. med. dent. Michael Claar’ın “En iyi estetik sonucu yaratmak için implantolojik (mücadeleler? meydan okumalar? çabalar? çekişmeler?): Medical Instinct Kavramı” konulu sununu ve yine kurs etkilikleri ile son bulmuştur.

Sempozyumun son günü gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ve gezilerden sonra Antalya’ya veda edilmiştir.

Sempozyumun güzel geçmesinde katılım sağlayan meslektaşlarımıza ve ailelerine, sunumlarıyla bizleri yalnız bırakmayan değerli konuşmacılarımıza, organizasyona destek veren Dentimplant , 3M Espe, GC, Merkez Diş Deposu, Paşa Dental, Listerine, Arsan Dental, Pharmex ve Organizasyonun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında büyük emeği geçen Organizasyon Firmamız TTORG Turizm’e sonsuz teşekkür ederiz.

Diğer Haberler