HABERLER
1-2 ARALIK 2012 ILGAZ SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
03/12/2012

Sevgili Meslektaşlarımız,

Kastamonu, Çankırı ve Ankara'daki dişhekimleri ile ailelerinin katıldığı Ilgaz Sempozyumumuz, Sayın Dişhekimi Mustafa FAKAZLI'nın katılımcılara Kastamonu’yu tanıttığı sunumu ile başladı.

Prof.Dr.Mete ÜNGÖR'ün “Kanal Preparasyonunda Rotary Enstrümanlar”, Prof.Dr.Yıldırım Hakan BAĞIŞ'ın “Estetik Kompozit Uygulamalar” ve Dr.Dişhekimi A.R.İlker CEBECİ'nin “Panoramik Radyograflar Üzerinden Klinik ve Radyografik Değenlendirme” konulu sunumları ile devam etmiştir.

Sempozyumdan arda kalan zamanda sosyal etkinlik olarak çocuklar için sinema gösterimi yapıldı, oyun salonunda oyunlar oynatıldı, Kütük Bar’da da eğlence düzenlendi.

Ilgaz Sempozyumu’nun ikinci günü olan pazar öğle saatlerinde Ilgaz Dağı’nın muhteşem büyüsünde doğa yürüyüşü ile kayak pistine giderek teleski ile gezinti yaptıktan sonra meslektaşlarımızla birlikte bu güzel organizasyonu tekrarını yaşamak dileğiyle vedalaşarak ayrıldık.

Bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan Kastamonu Bölge Temsilcimiz Dişhekimi Bahadır SEYDİOĞLU'na, Kastamonu ve Çankırılı meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Ankara Dişhekimleri Odası

Diğer Haberler