HABERLER
DİŞHEKİMLİĞİ BALOMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK
25/11/2017

Toplum Ağız Diş Sağlığı Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Ankara Dişhekimleri Odası Balosu 25 Kasım 2017 Cumartesi akşamı Ankara Palas Devlet Konukevi’nde meslektaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Ankara Dişhekimleri Odası Başkanı Sayın Dr. F. Serhat ÖZSOY ‘ un açılış konuşması ile başlayan balomuz ; mesleğimizde 45 , 40 , 35 , 30 ve 25 yılını geride bırakan meslektaşlarımıza onur plaketlerinin takdimi ile devam etti.

Türk Dişhekimleri Birliği Başkanı Sayın Dr. A.R.İlker CEBECİ meslektaşlarımıza hitaben yaptığı  konuşması ile güzel gecemize renk kattılar.

Güneri Munzur Orkestrası eşliğinde geçmişten günümüze eşsiz müzik ziyafeti ile devam eden baloda meslektaşlarımız yoğun yaşamları nedeni ile bir araya gelemedikleri dostları ile görüşme fırsatı bulmanın keyfini yaşadılar.

Balomuzda  27 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Ankara ‘ da gerçekleştirilecek olan Türk Dişhekimleri Birliği 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi  için bilgilendirme yapılarak yapılan çekiliş ile üç değerli meslektaşımıza kongre davetiyesi takdim edildi.

Gazi Mustafa Kemal ‘in varlığının her noktasında  hissedildiği  Ankara Palas Devlet Konukevi ‘ ndeki geleneksel balomuz gelecek yıl yine Ata’ mız huzurunda gerçekleştireceğimize dair fikir birliği ile balomuz geç saatlere kadar uzanmıştır…

Diğer Haberler