HABERLER
30.YIL BALO VE PLAKET TÖRENİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
29/11/2016

Toplum Ağız Diş Sağlığı Haftası etkinlikleri çerçevesinde Ankara Dişhekimleri Odası'nın Kuruluşunun 30. Yılı Balosu ve Plaket Törenimizi, tarihi dokusu ile öne çıkan Ankara Palas Devlet Konuk Evinde 26 Kasım Cumartesi akşamı değerli meslektaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirdik.

Oda Başkanımız Dr.F.Serhat ÖZSOY'un yaptığı açılış konuşması ile başlayan balomuz , Sayın Prof.Dr.Hamit Selim BOSTANCI'nın geçmiş dönem oda başkanları adına yaptığı konuşması ve meslekte 50 yılını geride bırakan Sayın Dişhekimi Selçuk İLKSOY'un konuşma ve slayt sunumu ile devam etti. Meslekte 50 - 45 - 40 - 35 - 30 ve 25 yılını geride bırakan meslektaşlarımıza yapılan plaket takdimi sırasında plaket alan meslektaşlarımızdan dileyenler yaptıkları samimi konuşmalar ve anlattıkları anılarla bu güzel geceye renk kattılar.

Plaket takdiminin ardından yapılan hediye çekilişi ile iki meslektaşımız Ankara Dişhekimleri Odası III.Ilgaz Sempozyumuna ücretsiz katılım ve konaklama hakkı kazandılar. Gecenin devamında meslektaşlarımızın oluşturduğu muhteşem koro, sallanan Türk Bayrakları eşliğinde 10.yıl marşımızı büyük bir coşkuyla söylediler. Güneri Munzur Orkestrasının keyifli müziği eşliğinde devam eden gecemiz, hep beraber söylenen şarkılarla son buldu.

Gecemize katılan tüm meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunar, birlik ve beraberliğimizin uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Diğer Haberler